Donanım ve IT Network Yönetim Hizmetleri

Sağlık kuruluşlarında donanım-network, IT altyapısını güçlendirmek ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için en az 5 yıllık proje ve ürün temini ve kurulumu yapılarak sistem yönetimi sağlamaktayız.

Donanım,
Network

IT Danışmanlık

Müşterilerin bilişim altyapılarını optimize etmelerine, güncellemeleri, yeniden yapılandırmaları ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olur. IT danışmanlarının görevi, müşterilerin ihtiyaçlarını analiz etmek, uygun donanım ve network çözümleri önermek, verimliliği artırmak, güvenlik sağlamak ve teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak iş süreçlerini geliştirmektir. Bu danışmanlık hizmeti, müşterilerin işlerini daha verimli, güvenilir ve rekabetçi hale getirmelerine yardımcı olur.

Sunucu Sistemleri

Kurumlarımızın işlerini sürdürmeleri, verilerini güvenli bir şekilde depolamaları ve ağlarını yönetmeleri için gereken sunucu altyapısını sağlamaktayız.

Storage Sistemleri

Kurumlarımızın büyük veri depolama, erişim ve yönetimi için; storage sistemleri, verileri yüksek kapasiteli disk sürücüleri, ayrıca local yedekleme, veri güvenliği ve veri erişimi hizmeti sağlamaktayız.

Sistem Odaları

Kurumlarımıza özel olarak tasarlanmış, güvenli ve düzenli bir şekilde donatılmış fiziksel ortamlar için sistem kabini, bilişim ekipmanları, sunucu ve switch ürün çalışmalarını yaparak gerekli yangın ve güvenlik tedbirlerine uygun proje çalışmaları ile birlikte ürün temini ile birlikte sürdürmekteyiz.

Donanım ve IT

Kurumlarımızdaki mevcut bilgisayar, işletim sistemi, anti virüs, domain vb. sistem yönetimleri cihaz bakım onarım hizmetleri ayrıca ihtiyaç olan ürünlerin temini kurulumu, eğitimi ve işletilmesi sağlamaktayız

Bakım ve Destek Hizmetleri

Kurumunuzun ihtiyacı olan bilgi sistemleri bakım onarım ve destek hizmetlerini uzman kadromuzla, yerinde veya uzaktan 7/24 destek esasıyla yürütmekteyiz.