Kurumsal

Sağlık bilgi sistemleri alanında, dijital dönüşümün sağlanması ve hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla arge ve yazılım projeleri geliştiren bir teknoloji şirketiyiz.

Hakkımızda

Dahi Teknoloji Grubu olarak 2010 yılından itibaren sağlık bilgi sistemleri alanında, inovasyon ve teknoloji temelli çözümler sunmak amacıyla sayısız proje geliştirdik. Geliştirdiğimiz projeleri sürekli güncelleyerek teknolojik iş modellerine dönüştürüp, müşteri memnuniyetini optimum seviyede tutmak amacıyla 7/24 destek prensibiyle hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Türkiye ve uluslararası sağlık bilişiminde ekosistemimiz çerçevesinde kapsamlı hizmetler sunan firmamız; E-sağlık çözümleri, 3+ yazılım geliştirme ve donanım-network alanında hizmet vermekteyiz. Sağlık bilişiminde geliştirdiğimiz projeler, her tür sağlık kuruluşlarına hizmet sunulabilecek kalite ve tecrübeye sahiptir.

devamı

Bizi Daha Fazla Tanıyın

Dahi Teknoloji Grubu hangi alanlarda faaliyet gösteriyor? Sizlere sunduğumuz hizmetleri anlamak ve bizi daha fazla tanımak için inceleyin.